DUŠAN je tu JAKODOMA BLOGUJE

RSS Feed

March 13, 2020

Oznamujeme 📢, a je nám to velmi líto, že SOBOTNÍ Petrova cihelna 14. 3. 2020 BUDE ZRUŠENA kvůli právě probíhajícím opatřením zamezení šíření koronaviru, které nařídíla vláda ČR. Uzavírají se všechny školy a akce nad 100 lidí a Jesenice u Prahy ruší všechny kulturní ak...

February 1, 2020

Bylo, nebylo.

Teda nejdřív nic nebylo. A teď je.

Ale popořadě. 

Před více než 30 lety se narodil kluk Petr Cihelka. Časem se ukázalo, že je jeho zdravotní stav mu nedovolí pohyb a tak už od malička pořád leží.

Petr od malička vášnivě miluje muziku, má obrovský přehled o ka...

Díky organizaci www.Elpida.cz mám nové aktivity, kdy nejen učím seniory počítače, mobily, ale chodím hrát do dalších seniorských zařízení. Není to jen o hraní, ale i komunikaci, úsměvu... Hraju jak svoje skladby, tak i skladby, které znali od taboraků.
 

V jednom případ...

November 17, 2019

13. 11. 2019 měl DUŠAN je tu JAKODOMA čest moderovat večer, kde jste měli možnost vidět umělce vedle umělce a pokud to nebyli výkonní umělci byli hosty večera významní lidé z hudebního průmyslu. Slavili jsme to tiž 30let Svazu autorů a interpretů (SAI).

Úvodem...

October 20, 2019

Byl pátek 4. října 2019. A do Kavárny čas si Monika Vodičková a Dušan Bitala ( Dušan je tu Jakodoma) pozvali mimo svých hudebních kolegů MiMoBa-nd a Jakodoma i vzácného hosta. Slavného režiséra Karla Weinlicha, pro kterého uspořádali koncert. Měla to být zároveň pozván...

October 5, 2019

4.10. proběhl dlouho plánovaný a krásný koncert pro Karla Weinlicha. Mistr rozhlasových pohádek, někdejší ředitel rozhlasu a člověka jehož život je neoddělitelně spjat s rozhlasem a pracoval s nespočtem známých herců, bude příští rok slavit nádherných 90 let....

September 24, 2019

Videa vyráběná pomocí mobilního telefonu. Před pár lety pro většinu lidí úsměvná záležitost. Ne však pro Dušana Bitalu, kterého můžete vidět na pozicích moderátora, písničkáře, skladatele, zpěváka, šéfa kapely Jakodoma, vlogera a také lektora.

 Od zá...

September 24, 2019

Jakodoma duo je důkazem, že náhoda někdy přinese příjemné překvapení. Spojení Dušana a Petra, kteří spolu hrají v kapele je výsledkem jednoho milého koncertu v Ostrově nad Orlicí v srpnu 2019.

Please reload

Nejlepší příspěvek

Dušan moderoval slavnostní večer 30let Svazu autorů a interpretů (SAI)

17.11.2019

1/10
Please reload

Doporučený příspěvek
Please reload