Fotograf Radek Frýsa | rozhovor | DUŠAN je tu JAKODOMA

August 22, 2016

Všestranný fotograf Radek Frýsa, který jak sám říká fotí srdcem je dalším hostem vlogu youtubera, který je témě všude jako doma a nejen proto si říká DUŠAN je tu JAKODOMA.  
Dnešní host Radek Frýsa nádherně fotí ženy a dívky. Do jeho rukou se svěřila například i Andrea Verešová a stovky dalších .  

Radek o sobě říká:
"Intenzivněji fotit jsem začal s příchodem Parkinsonovy choroby v roce 2004. Poslouchal jsem vnitřní hlas a začal jsem žít v souladu s tímto hlasem. Fotky se staly mým komunikačním jazykem  v období, kdy se mi nedostávalo slov pro pocity, které jsem měl. Jsem rád, že mi nemoc umožňuje stále fotografovat a že mne to velmi baví a naplňuje. Od svých zákazníků dostávám velmi pozitivní zpětné vazby a to je to, co pomáhá i mně. Fotografuji srdcem a s láskou.

Jsem  komerční fotograf s tvůrčími  sklony. Nechávám se inspirovat energií focené bytosti, atmosférou prostoru a proto scénu a aranžování vymýšlím až při samotném focení. K dispozici mám vybavený fotoateliér, zajímavé lokality a nápady. Fotím v exteriérech i u klientů. Obvykle fotím za předem dohodnutý honorář. Fotím pouze to, na čem se s fotografovanou osobou předem domluvím."

 

***********************************************************
DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, kreativní a zvídavý člověk a nyní youtuber, se kterým zažijete hlavně pohodu. Podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah. Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes má malou online reklamní agenturu ve které se zabývá video marketingem a v roce 2016 začal vyrábět vlastní vlogy.
DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce, je to mistr improvizace jak s kytarou tak s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.
*************************************************************

Odkaz na web: www.dusanjetujakodoma.cz
Facebook: www.facebook.com/dusanjetujakodoma
Instagram: https://www.instagram.com/dusanjetuja...
Odkaz na kanál s videi: Https://www.youtube.com/dusanjetujakodomacz
Link na toto video: https://youtu.be/MucRr2y6qak

Please reload

Mohlo by Vás zaujmout

Dušan moderoval slavnostní večer 30let Svazu autorů a interpretů (SAI)

November 17, 2019

1/10
Please reload

Na tohle koukněte také

September 24, 2019

Please reload

Hledání podle klíčových slov