Už máte svoje lístky na listopadovou talkshow "Co mi vzal a dal sport?"

November 14, 2018

 

Tenkokrát Vám nabídneme unikátní příležitost nahlédnout do života hokejového trenéra a manažera naší hokejové repre Slavomíra Lenera. Zažil pot hokejových šaten u nás i v zámoří. Nagano zažil jako trenér, vrchol sportovního štěstí, ale co to všechno stojí? 

Člověk, který bude druhým hostem je velmi známý na Praze 1 i na Praze 6. Desítky let pracoval jako ředitel gymnázia a sportu vděčí za mnohé. Nosil na krku medaili mistra republiky a dnes nosí průkazku senátora. Senátor Jiří Růžička, bude hostem, který nám otevře zákulisí senátu a jeho názory na výchovu dětí a mládeže.

 

 Jan Škrkal - 15 let bojuje s Parkinsonovou nemocí, ale nenechal se zastrašit a vymyslel "olympiádu" pro parkinsoniky - Parkinsoniádu a 10 let ji dokázal organizovat.

Kapela Jakodoma - partička muzikantů, které znáte z Farmářské trhy na Kulaťáku, kde často hrají a víte že Vás opět budou bavit.

Moderátor DUŠAN je tu JAKODOMA - mimimochodem dlouholetý hokejový brankář za Slavoj Litoměřice i bronzový boxer, povede večer zábavnou formou, ale přesto se svými otázkami zabrousí do osobní roviny a otevře Vám životy svých hostů.

Celou talkshow opět podkreslí pianista Jan Koutecký.

Please reload

Mohlo by Vás zaujmout

Dušan moderoval slavnostní večer 30let Svazu autorů a interpretů (SAI)

November 17, 2019

1/10
Please reload

Na tohle koukněte také

September 24, 2019

Please reload

Hledání podle klíčových slov