top of page
LINE UP
vstupenky
kapely
program
  • Událost Festivalu

Jarní multižánrový festival Petrova cihelna v Jesenici u Prahy 2024

 

Jeden z prvních jarních festivalů, který se koná v březnu a tedy díky rozmarům počasí jsme ho umístili do krásné a velké haly v Kulturním centru Jesenice u Prahy. I proto, že město Jesenice ja každoročním spolupořadatelem akce.

Na festivalu se potkáte nejen s muzikanty, ale i s milým člověkem, Petrem Cihelkou, který se narodil s DMO (dětskou mozkovou obrnou) a více než 30 let jen leží nebo jezdí na speciálním vozíku.

Od malička vášnivě miluje muziku, má obrovský přehled o kapelách a zná stovky písní nazpaměť.

Projekt Petrova cihelna k lidem promlouvá prostřednictvím muzikantů na hudebních akcích a mimo cíle pobavit hudbou, má pomoci získat nové kamarády a dobrovolníky, kteří by s Petrem a dalšími vyráželi na výlety nebo koncerty. Handicpovaní lidé mají možmost jít ZDARMA.KLIKNI

Spolupořadatelem festivalu je město Jesenice.

festival bude 2.3.2024 a všechny podrobnosti se včas dozvíte.

Program festivalu... budeme postupně uveřejňovat

Petr Cihelka o sobě říká:
"Ahoj. Jsem Petr a říkají mi Cihla :-))).
Díky dětské mozkové obrně jsem od malička na vozíku. Zvládám sice jen omezenou verbální komunikaci, ale nebojte, jsem komunikativní a pozitivní kluk.
Mou opravdovou vášní jsou koncerty a hlavně folkové koncerty a festivaly. Od 15 let jsem nevynechal jediný koncert, na kterém jsem mohl být.
Bydlím v malé vesničce Vysoký chlumec u Sedlčan, kousek od Příbrami a jsem vděčný, že Petrova Cihelna bude festival, který bude dělat radost nejen mně, ale i ostatním."

 

S Petrem Cihelkou se můžete potkávat na mnoha festivalech A KDYKOLIV SE S NÍM MŮŽETE DÁT DO ŘEČI, seznámit a skamarádit .
Petr na festival a koncerty potřebuje kamarády a pomocníky(ce), kteří s ním zvládnou na takovou akci vyrazit. Možná to jste i Vy. Co to obnáší se právě dozvíte na akcích nazvaných Petrova cihelna. Každou akci, kterou s Petrem absolvujete, vyrobíte jednu cihlu do jeho životní zdi zážitků.
Ať už se chcete jen zeptat co to obnáší nebo si jen poslechnou příjemnou hudbu a zažít zajímavou akci a podpořit jí nákupem vstupenky, trička... budete vždy vítáni.

moderují: Míra Ošanec a DUŠAN je tu JAKODOMA.

Přijďte na Multižánrový hudební a rodinný festival, který je součástí projektu Petrova cihelna a má pomoci najít kamarády - vozíčkáři Petru Cihelkovi nebo i dalším. Prostě u nás se potkáte s milými lidmi.

Festival, kde mimo hudby bude probíhat i dětský program.

Jak to na Petrově cihelně vypadá?

petrova-cihelna-vstupenky
vystupující jaro 2023
time line 2023

místo konání:

Společenské centrum Jesenice Budějovická 303, 252 42 Jesenice

 

Partneři festivalu

Jesenice - LOGO HODNE KVALTNI.jpg

Mediální partneři

1024px-Proglas_logo.svg.png
Country_Radio.png
cropped-logo-folk-mensi-1 (1).jpg

naši sponzoři

Com_Source_Logo_Modre.png
logo_s24-3.png
dusan_jakodoma_invert.png
sai.jpg
NŽU logo 30 let.png
bottom of page