top of page

Jste muzikant a máte zájem přijet na hudební návštěvu (minikoncert) v místě
bydliště hendikepovaných lidí (klientů)? 
Více se dozvíte po pročtení této stránky a na konci najdete formulář.

music-1283851_1920.jpg

Jste fyzicky hendikepovaný a měl byste zájem o Hudební návštěvy u Vás doma? Pročtětě si tuto stránku a na konci najdete registrační formulář.

wheelchair-749985_640.jpg

Objevte zda jsou Hudební návštěvy

pro Vás nebo můžete

doporučit někoho koho znáte?

© 2020 Studio Adax . Proudly created with Wix.com

Proč Hudební návštěvy Petrovy cihelny?

Hudební návštěva je přátelská návštěva registrovaného hudebníka u fyzicky handicapovaného člověka ( ZTP/P), který by koncerty rád navštěvoval, ale jeho fyzický hendikep mu to neumožňuje nebo velmi komplikuje.

Hudební návštěvy mají pomoci hlavně v období podzimu a zimy,

v čase, kdy festivaly moc nejsou a na koncerty se dopravuje mnohem hůře než v létě. A hudební návštěvy zprostředkovávají rozsvícení takového hudebního světélka právě u těch, kteří mají problém se někam dopravit.

Kde aktuálně probíhají Hudební návštěvy v roce 2022-2024?

U našeho hlavního protagonisty Petrovy cihelny - Petra Cihelky, který na podzim a v zimě poněkud trpí nedostatkem kontaktu se živými muzikanty.

Hudebníci přijedou zahrát, ale také si i popovídat. O čem se povídá? No třeba o Vás. Jak jste se dostali k hudbě, jak skládáte, co plánujete...

Nebude to trochu trapná návštěva když se neznáte?

Nebude. Protože i na to jsme mysleli.

Každý, komu jsme se rozhodli zařídit Hudební návštěvu, je naším týmem prověřený, že má doma pro takovou hudební návštěvu vhodné a pohodové prostředí.

A ze strany Petrovy cihelny má takzvaného GARANTA. neboli prostředníka mezi hudebníkem a handicapovaným.

Garant nebo chcete-li prostředník nejprve s handicapovaným člověkem probere nabídku hudebníků, pustí mu nahrávku a teprve v případě zájmu, hudebníka kontaktuje.

Když nám jako hudebník vyplníte  formulář, může trvat i delší dobu než si vás někdo vybere. Ale když Vám zavoláme, už víme, že vaše hudba se líbí a garant s Vámi domluví termín, proberete všechny otázky k večeru ( termín, cestu, parkování, elektriku, zda pijete kávu například :-)  atd...) a garant také bude na místě spolu s Vámi.  Garant Vás představí a udělá vše, aby večer byl pohodový a líbil se i Vám. 

Návštěvy nechceme honorovat jako koncert, rádi bychom abyste přijeli na návštěvu a zahráli, protože chcete. 

Přesto pokud budete chtít, pošleme Vám symbolicky honorář.

A k tomu bychom se Vám rádi odvděčili i jinak.

Během večera uděláme fotky a  video, které budeme následovně propagovat na Youtube Petrovy cihelny, webu i Facebooku.

Také vás pozveme na akce Petrovy cihelny jako vážené hosty a pokud to bude možné a vhodné nabídneme Vám možnost vystoupení v září na Petrově cihelně ve Vysokém Chlumci.

Máme zájem hlavně o muzikanty, kteří mají  dostatek zkušeností s koncertováním a u kterých si můžeme ověřit jistou úroveň vystoupení, kterou nám umíte doložit například videem na Youtube. 

Zaregistrujte se a my se Vám rádi ozveme. Vybírat si budou samotní hendikepovaní a právě jim Vás musíme nejprve představit.

Proto prosíme o pečlivé vyplnění registrace, kterou najdete níže.

Kdo už na Hudební návštěvu přijel?

Kompletní soupis hudebníků a jak akce proběhly, najdete v blogu

bottom of page