top of page
LINE UP

Petr Cihelka o sobě říká:
"Ahoj. Jsem Petr a říkají mi Cihla :-))).
Díky dětské mozkové obrně jsem od malička na vozíku. Zvládám sice jen omezenou verbální komunikaci, ale nebojte, jsem komunikativní a pozitivní kluk.
Mou opravdovou vášní jsou koncerty a hlavně folkové koncerty a festivaly. Od 15 let jsem nevynechal jediný koncert, na kterém jsem mohl být.
Bydlím v malé vesničce Vysoký chlumec u Sedlčan, kousek od Příbrami a jsem vděčný, že Petrova Cihelna bude festival, který bude dělat radost nejen mně, ale i ostatním."

 

S Petrem Cihelkou se můžete potkávat na mnoha festivalech A KDYKOLIV SE S NÍM MŮŽETE DÁT DO ŘEČI, seznámit a skamarádit .
Petr na festival a koncerty potřebuje kamarády a pomocníky(ce), kteří s ním zvládnou na takovou akci vyrazit. Možná to jste i Vy. Co to obnáší se právě dozvíte na akcích nazvaných Petrova cihelna. Každou akci, kterou s Petrem absolvujete, vyrobíte jednu cihlu do jeho životní zdi zážitků.
Ať už se chcete jen zeptat co to obnáší nebo si jen poslechnou příjemnou hudbu a zažít zajímavou akci a podpořit jí nákupem vstupenky, trička... budete vždy vítáni.

moderují: Míra Ošanec a DUŠAN je tu JAKODOMA.

Přijďte na Multižánrový hudební a rodinný festival, který je součástí projektu Petrova cihelna a má pomoci najít kamarády - vozíčkáři Petru Cihelkovi nebo i dalším. Prostě u nás se potkáte s milými lidmi.

Festival, kde mimo hudby bude probíhat i dětský program.

  • Událost Festivalu

Jarní multižánrový festival Petrova cihelna v Jesenici u Prahy 2024

 

Jeden z prvních jarních festivalů, který se koná v březnu a tedy díky rozmarům počasí jsme ho umístili do krásné a velké haly v Kulturním centru Jesenice u Prahy. I proto, že město Jesenice je každoročním spolupořadatelem akce!

Na festivalu se potkáte nejen s muzikanty, ale i s milým člověkem, Petrem Cihelkou, který se narodil s DMO (dětskou mozkovou obrnou) a více než 30 let jen leží nebo jezdí na speciálním vozíku.

Od malička vášnivě miluje muziku, má obrovský přehled o kapelách a zná stovky písní nazpaměť.

Projekt Petrova cihelna k lidem promlouvá prostřednictvím muzikantů na hudebních akcích a mimo cíle pobavit hudbou, má pomoci získat nové kamarády a dobrovolníky, kteří by s Petrem a dalšími vyráželi na výlety nebo koncerty. Určitý počet vstupenek jsme vyčlenili, aby Handicapovaní lidé mohli jít ZDARMA. Musíte se jen co nejdříve zaregistrovat dopředu abychom o Vás věděli. KLIKNI pro registraci.

Spolupořadatelem festivalu je město Jesenice.

Festival bude 2.3.2024 od 15 hod

Program festivalu:

PCJ24 _01.jpg

Vystupující:

Jedním z hlavních letošních taháků bude skladatel, textař a multiinstrumentalista Petr Bende.

👉👉👉 Petr Bende
Nepřehlédnutelný talent s dlouhým seznamem úspěchů, ve kterém není možné opomenout 2. místo v soutěži Česko hledá SuperStar, nominace na Ceny Anděl v kategoriích Videoklip roku a Hudební osobnost roku. Je to člověk s obrovským hudebním rozpětím od folku přes rock, cimbálovku až k bigbandu. O jeho hudebním talentu také svědčí titulní role Hamleta ve stejnojmenném muzikálu Janka Ledeckého. Petr sice přijede sám, ale na pódiu stále sám rozhodně nebude.

👉👉👉 Natural
Petrova cihelna tradičně přináší různá hudební propojení.
Věříme, že si také nenecháte ujít kapelu jejíž hit Já na to mám, použila firma Škoda Auto v obřích
reklamních kampaních. Ano, řeč je o skupině Natural, která letos slaví 40 let. Její hopsavou zábavovku Já na to mám, si totiž můžete zpívat už od roku 1984.

👉👉👉 JAKODOMA
Kolem skladby Já na to mám, se možná strhne malý humbuk, protože se proslýchá, že se na pódiu skrze tuto píseň uděje propojení s kapelou Jakodoma, která jako každý rok do Jesenice přiveze humor, dobrou náladu a možná i nějaký dětský nebo dospělácký pěvecký sbor. Jako tomu bylo v předchozích letech. Nechte se překvapit.na místě.
Pro aktuální dění sledujte FB stránku @petrovacihelna.
✓Oficiálním parnerem festivalu je Město Jesenice.


👉👉👉 Přelet M.S.
Humor můžete čekat i od půvabného folkového tria, výhradně dámského, Přelet M.S. Perfektní vokály a chytlavé texty nejsou to jediné čím vás zaujmou. Moc hezky se na ně totiž i kouká..

👉👉👉 Napořád
Půvab Vás neopustí ani v dalším hudebním uskupení, v kapele Napořád, kterou jste již měli možnost slyšet v minulém roce v Jesenici na Čarodějnicích. Kapelu Napořád založil v prosinci 2019 bývalý člen skupiny Chinaski Ondřej Škoch, který má obrovské hudební zkušenosti, o čemž svědčí i fakt, že první singl Miláček se zabydlel na vlnách rádia Impuls.